Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

STEAM w Polsce kwestionariusz dla uczniów

 

Cieszymy się, że postanowiłeś/aś wziąć udział w naszym projekcie dotyczącym edukacji STEAM, prowadzonym przez Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe, Fundacje STEAM Polska. Celem badania jest poznanie w jaki sposób polscy uczniowie wykorzystują w szkole technologie cyfrowe i jak chcieliby aby były one wykorzystywane w przyszłości. Szczególnie zależy nam na poznaniu czy i w jaki sposób uczniowie wykorzystują STEAM – edukację projektową opartą na pięciu blokach merytorycznych (S)- Science, (T)-Technology, (E)-Engineering, (A)- ART, (M)-Math.

 

 

Przeczytaj, prosimy, każde pytanie i zastanów się nad odpowiedzią. To nie klasówka - nie ma tu dobrych ani złych odpowiedzi. Chcemy, żebyś opowiedział/a o sobie - prosimy więc, bądź najbardziej szczery/a jak się da. Twoje odpowiedzi są anonimowe. Poproś, aby osoby w pobliżu Ciebie nie przeszkadzały Ci i odpowiadaj samodzielnie.Nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania. Jeśli nie chcesz odpowiadać, zaznacz “Nie wiem” lub “Wolę nie odpowiadać” albo przejdź do następnego pytania.